ŞEHADET FORUM
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ.

ŞEHADETFORUM YÖNETİMİ.
ŞEHADET FORUM
DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN ÜYE OLUNUZ.

ŞEHADETFORUM YÖNETİMİ.
ŞEHADET FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sana Yöneldim Allah´im

+9
İNTİFADA
Karapeçe
ZİŞAN
mücahit
ebu cendel
islam neferi
Kudus Yolu
FATMAT-Ü ZEHRA
ŞEHADET
13 posters
YazarMesaj
ŞEHADET
YÜNETİCİ

YÜNETİCİ
ŞEHADET

Kadın Mesaj Sayısı : 203
İş/Hobiler : Ey Sehadet gel artik!!
Lakap : Hepimiz Ölümün Nişanlısıyız
Rep puanı Rep puanı : 39
Rep Gücü Rep Gücü : 52460
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/06/08

Sana Yöneldim Allah´im Empty
MesajKonu: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 9:26 pm

Sana Yöneldim Allah´im Besmele1

Sana Yöneldim Allah´im 001_tt1Sana Yöneldim Allah´im 001_tt1Sana Yöneldim… ALLAH´im Sana Yöneldim Allah´im 001_tt1Sana Yöneldim Allah´im 001_tt1

Kimdir, dedim, hücrelere can veren? Bunca görünmezi, bakmadan gören? Kilitli, kilitsiz her yere giren? Hep, Seni dediler, Sana yöneldim.

Kimdir, dedim, kalp gözüme nûr veren? Bana, bunca güzellikler gösteren? Bütün, şek ve şüpheleri susturan? Hep, Seni dediler, Sana yöneldim.

Kimdir dedim, o şeytanı nâr eden? ”Ol ” deyip de, âlemleri vâr eden? Melekleri kullarına yâr eden? Hep, Seni dediler, Sana yöneldim.

Hikmetinden ‘’sorgu sual” olunmaz, Bir sel var ki içimde, karşı durulmaz, Yazdıkça yazar da, elim yorulmaz, İçim döküp döküp, Sana yöneldim.

Günah denizine, boyumca daldım, Çırpına çırpına kumsala geldim, Gör ki; bir kum tanesi de, ben oldum, Yerimi buldum da, Sana yöneldim.

Bin kez tövbelerden, şaşırıp döndüm, Bin kere nûrlandım, bin kere söndüm, Gel gör ki; bu defa, bir başka yandım, Küllere döndüm de, Sana yöneldim.

Bir zaman, şeytana eşlik ederdim, ”Herşey bu dünyada, öte yok” derdim, Bir kara boşlukta, koşup giderdim, Gör ki; döndüm Yârab, Sana yöneldim.

Kendi gafletimden, düştüm kedere, Yıllarca suçladım, küstüm kadere, Ne fayda ki, geçen geçti bir kere, Zararlardan dönüp, Sana yöneldim.

Dünya nimetleri, başım döndürdü, Gönül gözlerime, perde indirdi, Yüreğimde, ne fenerler söndürdü, Birer birer yakıp, Sana yöneldim.

Haram pazarında, tacirlik ettim, Sermayeden oldum, kârı tükettim, İtibârım vardı Sende, yok ettim, Binbir ”eyvah!” ile, Sana yöneldim.

Şarap; nice derde, sandım ki değer, Bunca içer miydim, bilseydim eğer, Beni sarhoş eden, adınmış meğer, Kırdım kadehleri, Sana yöneldim.

Bilmedim, verdiğin, can kıymetini, Yüklendim dünyanın, bin zahmetini, Gerçi yüzüm yok ya; o rahmetini, Yine de ver, diye, Sana yöneldim.

Nankör oldum, buldum Sana bahane, Kibirlendim, oldum deli divane, En sonunda, harmanında bir tane, Savrula savrula, Sana yöneldim.

Dediler; ”Hani, sen böyle değildin, Gaflet lekelerin, neyledin sildin? Adresi kim verdi, yolu ne bildin?” Anlata anlata, Sana yöneldim. ”Yıllarca durmadan, meyhane sordun, Kumarhanelere tezgahı kurdun, Dört nala koşarken, nasıl da durdun?” Dedim; ”durduran var”, Sana yöneldim.

Yön bilmez kullara, yollar neylesin, Bağlanmış kollara eller neylesin, Mızrap, sarhoş vurur, teller neylesin, Tel tel inledim de, Sana yöneldim.

Gönül pınarları, gördüm ki kurur, Kapılar kapanmış kilitli durur, Açan yok, ellerim boşuna vurur, Anahtar sormaya, Sana yöneldim.

Katı yürek gördüm, kurşunlar delmez, Yüz adım giderim, bir adım gelmez, Dediler; nankördür, teşekkür bilmez, Dedim; bilen bilir, Sana yöneldim.

Zavallı bir zümre, gördüm ki hele, Müşrikle, münâfık, vermiş elele, Hasetten çatlatır, şeytanı bile, Hâlime şükredip, Sana yöneldim.

Gördüm, daha nice, yoldan sapanlar, Dünya malın, putlaştırıp tapanlar, Haram harmanında, hasat yapanlar, Binlerce ”vah!” ile Sana yöneldim.

Kimseye benzemez, doğmaz ölmezsin, Ağlayıp sızlamaz, coşup gülmezsin, Kulumsun dediğin, dostu silmezsin, Vefâna yâr olup, Sana yöneldim.
Sana Yöneldim Allah´im 001_tt1Selam ve dua ileSana Yöneldim Allah´im 001_tt1

En son ŞEHADET YOLCUSU tarafından 31/3/2009, 9:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://sehadet.benimforum.org
FATMAT-Ü ZEHRA
Üye

Üye
FATMAT-Ü ZEHRA

Rep puanı Rep puanı : 1
Rep Gücü Rep Gücü : 49728
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/03/09

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 9:28 pm

Hikmetinden ‘’sorgu sual” olunmaz, Bir sel var ki içimde, karşı durulmaz, Yazdıkça yazar da, elim yorulmaz, İçim döküp döküp, Sana yöneldim.

Bilmedim, verdiğin, can kıymetini, Yüklendim dünyanın, bin zahmetini, Gerçi yüzüm yok ya; o rahmetini, Yine de ver, diye, Sana yöneldim.

Gönül pınarları, gördüm ki kurur, Kapılar kapanmış kilitli durur, Açan yok, ellerim boşuna vurur, Anahtar sormaya, Sana yöneldim.

çok güzeldi rabbim razı olsun yüreğine sağlık canımSana Yöneldim Allah´im Nokta.
ŞEHADET
YÜNETİCİ

YÜNETİCİ
ŞEHADET

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 9:29 pm

ECMAİNSana Yöneldim Allah´im Nokta.ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAHSana Yöneldim Allah´im Nokta.

OKUYAN GÖLERİN NURU DAİM OLSUN İNŞALLAHSana Yöneldim Allah´im Nokta

SELAM VE DUA İLE

En son ŞEHADET YOLCUSU tarafından 31/3/2009, 9:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kudus Yolu
Üye

Üye
Kudus Yolu

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Rep puanı Rep puanı : 2
Rep Gücü Rep Gücü : 51106
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/10/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 9:30 pm

ALLAH Razı OLsun Senden canım ablam GüzeL PayLasım
ŞEHADET
YÜNETİCİ

YÜNETİCİ
ŞEHADET

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 9:31 pm

EcmainSana Yöneldim Allah´im NoktaALLAH sizdende razı olsun inşSana Yöneldim Allah´im NoktaOkuyan gözlerinizin nuru daim olsun inş ALLAH

SELAM VE DUA İLE
islam neferi
Üye

Üye
islam neferi

Kadın Mesaj Sayısı : 35
Rep Gücü Rep Gücü : 51053
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/10/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 9:37 pm

Eline sağlık, Emeğine bereket Sana Yöneldim Allah´im Nokta.
ALLAH celle celalühü razı olsun
ebu cendel
Üye

Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Rep puanı Rep puanı : 12
Rep Gücü Rep Gücü : 52409
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/06/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 11:26 pm

ALLAH sizden razi olsun.. Cok cok guzel olmus Sana Yöneldim Allah´im Good elleriniz dert gormesin insALLAH
mücahit
Üye

Üye
mücahit

Erkek Mesaj Sayısı : 87
Rep Gücü Rep Gücü : 52218
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/06/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime31/3/2009, 11:28 pm

Sana Yöneldim Allah´im Spacer
Yine çok güzel bir paylaşım ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN
ZİŞAN
Aktif üye
Aktif üye
ZİŞAN

Kadın Mesaj Sayısı : 180
Rep puanı Rep puanı : 5
Rep Gücü Rep Gücü : 51363
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/10/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime1/4/2009, 1:05 pm

What a Face gerçekten çok manidar bir paylaşım canım, ALLAH 'a emanet ol.
Karapeçe
Aktif üye
Aktif üye
Karapeçe

Kadın Mesaj Sayısı : 230
Nerden : Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol. (Mevlana)
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : meryem
Rep puanı Rep puanı : 8
Rep Gücü Rep Gücü : 52311
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/06/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime2/4/2009, 6:03 am

Dünya nimetleri, başım döndürdü, Gönül gözlerime, perde indirdi, Yüreğimde, ne fenerler söndürdü, Birer birer yakıp, Sana yöneldim.

emeğine yüreğine sağlık gülüm maşallah çok güzel bir paylaşım

canım şehadet ablam. Sad Sad Sad Sad Sad
http://sehadet.benimforum.org/forum.htm
İNTİFADA
YÜNETİCİ

YÜNETİCİ
İNTİFADA

Erkek Mesaj Sayısı : 347
İş/Hobiler : BİLGİSAYAR
Lakap : FİLİSTİNLİ
Rep puanı Rep puanı : 11
Rep Gücü Rep Gücü : 49686
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/05/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime3/4/2009, 4:02 am

Bir zaman, şeytana eşlik ederdim, ”Herşey bu dünyada, öte yok” derdim, Bir kara boşlukta, koşup giderdim, Gör ki; döndüm Yârab, Sana yöneldim.

Kendi gafletimden, düştüm kedere, Yıllarca suçladım, küstüm kadere, Ne fayda ki, geçen geçti bir kere, Zararlardan dönüp, Sana yöneldim.

maşallah çok güzel bir paylaşım

ŞÜHEDA
Üye

Üye

Rep puanı Rep puanı : 1
Rep Gücü Rep Gücü : 49649
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/04/09

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime3/4/2009, 4:30 am

Nerede Olursan Ol, Ne Düsünürsen Düsün, Ne Yaparsan Yap, Bil KiSana Yöneldim Allah´im Nokta.
ALLAH BiliyorSana Yöneldim Allah´im Nokta.

EMEĞİNE SAĞLIKSana Yöneldim Allah´im NoktaSana Yöneldim Allah´im NoktaSana Yöneldim Allah´im NoktaSana Yöneldim Allah´im Nokta.
Rasulullaha_Hasret
Üye

Üye
Rasulullaha_Hasret

Erkek Mesaj Sayısı : 66
Rep puanı Rep puanı : 3
Rep Gücü Rep Gücü : 49781
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/10/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime6/4/2009, 9:39 pm

Kimdir, dedim, hücrelere can veren? Bunca görünmezi, bakmadan gören? Kilitli, kilitsiz her yere giren? Hep, Seni dediler, Sana yöneldim.

Kimdir, dedim, kalp gözüme nûr veren? Bana, bunca güzellikler gösteren? Bütün, şek ve şüpheleri susturan? Hep, Seni dediler, Sana yöneldim.

Kimdir dedim, o şeytanı nâr eden? ”Ol ” deyip de, âlemleri vâr eden? Melekleri kullarına yâr eden? Hep, Seni dediler, Sana yöneldim.

Sana Yöneldim Allah´im 748454 rep 2 beğendim.
güllere vurgunum
Üye

Üye
güllere vurgunum

Rep Gücü Rep Gücü : 51223
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/10/08

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime17/4/2009, 12:42 am

maşallah çok güzel bir paylaşım
ŞEHADET
YÜNETİCİ

YÜNETİCİ
ŞEHADET

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime17/4/2009, 7:17 am

Teşekkür ederim. ALLAH razı olsun kardeşim.
sinem
Aktif üye
Aktif üye
sinem

Rep puanı Rep puanı : 9
Rep Gücü Rep Gücü : 50275
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/01/09

MesajKonu: Geri: Sana Yöneldim Allah´im   Sana Yöneldim Allah´im I_icon_minitime18/4/2009, 10:50 pm

Kimseye benzemez, doğmaz ölmezsin, Ağlayıp sızlamaz, coşup gülmezsin, Kulumsun dediğin, dostu silmezsin, Vefâna yâr olup, Sana yöneldim.

Shocked Shocked Shocked What a Face

Sana Yöneldim Allah´im
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah Kimlere Rahmet Eder?